SPARTAK PRAHA STALINGRAD

1:2

(0:1)

SPARTAK PRAHA SOKOLOVO

Pondělí 6.6.1960 • Stadion Dynamo Praha - Praha, Vršovice • 1. liga (1959/1960) • 25. kolo

Branky: 65. Fiktus - 35. Pazdera, 84. Vojta
 Rozhodčí: Marshal (Rakousko)
 Diváci: 22 000

REPORTÁŽ

phoca thumb m 01hradec03

Mužstvo Stalingradu nezahrálo tak dobře jako v utkání s Hradcem Králové. Zadní řady jen stěží odolávaly náporům útočníků Sokolova. Začátek střetnutí patřil Sokolovu, které mělo místy drtivou převahu. První branku vstřelil v 35. minutě po chybě Houšky Pazdera. Po změně stran se hra poněkud vyrovnala. V 65. minutě Fiktus vyrovnal na 1:1. Šest minut před koncem Vojta z trestného kopu získal Sokolovu vítězství. I tuto branku mohl Houška při větší pozornosti krýt. Rozhodčí Marshal (Rakousko) 22 000 diváků. Poločas 0:1.