SPARTAK PRAHA SOKOLOVO

0:2

(0:1)

SPARTAK PRAHA STALINGRAD 

 

Neděle 22.11.1959, 13:00 hodin • Stadion Spartak Praha Sokolovo - Praha, Letná • 1. liga (1959/1960) • 12. kolo

 Branky: 24.+ 79. Kopsa
 Rozhodčí: Fabčo
 Diváci: 15 000
 

REPORTÁŽ
 

phoca thumb m 01hradec0315 000 diváků vidělo na Letné další zaslouženou porážku Sokolova, tentokrát s mužstvem Stalingradu. Domácí podali hlavně v závěru utkání slabý výkon a pouze v prvém poločase si dovedli připravit několik dobrých příležitostí. Útok Sokolova byl však největší slabinou mužstva, takže až na dvě střely, nedovedl vážněji ohrozit brankáře Stalingradu. Hráči Sokolova se sice snažili, avšak někteří na ligové boje svou výkonností prostě nestačí. Platí to v prvé řadě o Perglovi, který byl nejslabším hráčem Sokolova. Také dalším útočníkům domácích se nedařilo, pouze Kraus a Mašek měli několik dobrých okamžiků. Ze zadních řad uspokojil Hertl (má však podíl na druhé brance Stalingradu), také Gůra hrál vcelku dobře . Potměšil, který vystřídal zraněného Ječného, naznačil, že může být posilou mužstva.

Vítězství Stalingradu bylo zasloužené. Jeho útok byl kombinačně přesnější než soupeřův a hlavně akce středního Sedláčka a pravé strany Kopsy a Motla působily zadákům Sokolova nemalé potíže. Ze záložníků zahrál v dobré formě Fiktus, z obrany byl nejlepší Ipser, který snadno udržel tři vnitřní z útoku Sokolova. Branky za vítěze Kopsa 2, rozhodčí Fabčo, poločas 0:1.

 

Sestavy

 

Spartak Praha Sokolovo
  # Pozice Příjmení a jméno Góly Min. ŽK ČK
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
out              
in              

Spartak Praha Stalingrad 
  # Pozice Příjmení a jméno Góly Min. ŽK ČK
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
out              
in              


 

reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace