SØNDERJYSKE FODBOLD - BOHEMIANS PRAHA 1905

2:0 (0:0)

Pátek 31.01.2020, 13:00 hodin • Antalya, Turecko • Mezinárodní utkání (2020) • 3. zápas

Branky: 73. Simonsen, 87. Jakobsen (z pen.)

Dále střídali:

Eskesen (10), Christiansen (8) - Keita (36), Bartek (31), Rada (31), Dostál (26), Novák (16)

• Proti SonderjyskE vyběhla Bohemka v obraně se Šmídem. Ve středu zálohy se představil Schumacher. V úvodních minutách na sebe ukázal Hassan, jenže zakončení nůžkami bylo nepřesné. Po něm zkusil štěstí ze střední vzdálenosti Albaek, ani on ovšem skóre duelu nezměnil.

Tentýž hráč střílel i o chvilku později, ale obrana Bohemky pokus zablokovala. Následně ovšem zakončoval křižnou střelou Absalonsen, proti němuž se vyznamenal Le Giang a míč za svá záda nepustil. Šanci měla i Bohemka, jenže míč z kopačky Hronka ozvlnil pouze boční síť. První poločas tedy skončil pro oba týmy bezbrankovou remízou.

Do druhého poločasu naskočil v brance Valeš. Bohemians se snažili proklouznout za obranu dánského týmu, ale gól ze své hry nevytěžili. Necelých dvacet minut před koncem se na opačné straně prosadil střelou o tyč Simonsen a poslal Sonderjyske do vedení. V závěru ještě pojistil vítězství SonderjyskE z pokutového kopu Jakobsen.

Klokani tak s dánským mužstvem prohráli a po návratu se v tuzemských podmínkách budou chystat na generálku s Mladou Boleslaví.

autor: Jan Strýhal - bohemians.cz

• ROZHOVOR | Klusáček s Jindřiškem hodnotí utkání se SonderjyskE (3.2.2020)