KRÁTCE:
Delegace rozhodčích pro utkání Bohemians - Příbram: Berka - Šimáček, Ratajová (Ginzel); delegáti: Neuberg, Vysloužil.
Nigerijský útočník Ugwu vstřelil v přípravném utkání proti Dukle hattrick, konečný výsledek 5:1 pro klokany.
Záložník Vaníček odehrál 27 minut v kvalifikačním utkání ME reprezentace U-21 proti San Marinu, konečný výsledek 6:0 pro ČR.
Letošní akce Vánoce s klokanem se uskuteční ve středu 11.12.2019, informuje o tom nový newsletter Bohemians.
Upřesnění termínů 19. a 20. kola FORTUNA:LIGA: Bohemians - Baník Ostrava (6.12.2019 v 17:30 h.), Sigma Olomouc - Bohemians (14.12.2019 v 14:30 h.)
  

Petr Packert: Pak už to byla pohoda...

Oblékal jsem zelenobílý dres od žáčků s výjimkou jednoho roku na vojně v Dukle 23 let a zažil jsem s Bohemkou dobré i zlé. Když bych měl dát dohromady "svou" sestavu klokanů, s nimiž jsem běhal po hřišti, byli by v ní zastoupeni plejeři zhruba tří hráčských generací. Asi tahle: A. Houška - Horák, Valent, Prokeš, Pohůněk - Kos, Jílek, Panenka - Š. Ivančík, Hubálek, Jarkovský. Za áčko jsem začal hrát tehdy v tom nervózním "záchranářském" jaru 1964 - to mě poslal trenér Rubáš poprvé na hřiště v Košicích na starém stadiónu VSS... a končil jsem v největší pohodě za Musila, kdy už vzniklo optimálně skloubené mužstvo s potřebnými typy hráčů, pevně usazené v nejvyšší soutěži, které se probojovalo do Poháru UEFA.

Jaroslav Hybš-Javornický: Fotbal i dobrodružství

Slavia mě do Vršovic vlastně "odložila". Býval jsem často zraněn, protože jako útočník jsem chodil hodně do soubojů a neuhýbal, dokonce se o mně říkalo, že kam šlápnu, tam deset let tráva neporoste. To víte, měl jsem čtyřiašedesát kilo, takže jsem to odnesl většinou já. Měl jsem potíže s meniskem, přestali mě stavět, a tak mě výboři sešívaných nejprve půjčili AFK, abych jim pomohl z potíží v asociační lize. Chytil jsem se, byla tam tenkrát dobrá parta a už jsem ve Vršovicích zůstal...