SK LIBEŇ

4:3

(2:2)

AFK VRŠOVICE 

  

Neděle 3.5.1925 • Stadion AC Sparta Praha - Praha, Letenská pláň • I. asociační liga (1925) • 4. kolo

 Branky: 13. + 14. + 55. (z pen.) Staněk, 63. Heřman - 25. Bejbl (z pen.), 43. Hallinger, 77. Bureš
 Rozhodčí: Fryš
 Diváci: 8 000
 

REPORTÁŽ
Jako předzápas na Spartě hráno ligové utkání v němž libeňští velmi dobrou hrou zdolali kompletní mužstvo Vršovic. Branky vstřelil ve 12. a 13. minutě Staněk z Libně. Bejbl z 11metrovky za ruku zmenšil náskok a Hallinger těsně před koncem prvého času vyrovnal. Po přestávce opět Staněk z 11metrovky za foul dobývá vedení, které Heřman zvyšuje z centra Malounova. Vršovice docílí sice Burešem ještě jedné branky, ale vyrovnati se jim již nezdaří. Soudcoval slabě p. Fryš.

 

Před hlavním utkáním na hřišti pražské Sparty byl včera vybojován ligový zápas Libeňských s Vršovickými. Hra měla všechny vlastnosti ligového utkání. Tvrdě se bojovalo o každý míč a na obou stranách byly velmi zajímavé chvíle před brankami, obrany se však překonávaly. Libeň měla více štěstí a nerozhodný výsledek by spíše odpovídal průběhu hry. Libenští byli rychlejší a důraznější. V prvém poločase byla hra střídavá a ve 12. minutě získal Staněk z přihrávky Linhartovy první goal Libeňských, k němuž připojil hned minutu poté druhou branku, když si brankař Vršovických Bělík jeho centre sám srazil za tyč. Ve 24. minutě zavinil jeden z obránců ruku a penalty proměnil Bejbl v první goal Vršovic. Ve 43. minutě vyrovnal Hallinger pěkně umístěnou ranou k tyči. V druhém poločase dal v 10. minutě Staněk třetí goal Libně, proměniv penalty, diktované za ruku Nehasilovu. V 18. minutě uniká Maloun na pravém křídle a jeho centre proměnil Heřman ve čtvrtou branku Libně. Pak však měli převahu Vršovičtí a hlavně pravá strana útoku pěkně proniká. Ve 33. minutě zapadl centre Burešův do branky Libně a v 37. minutě se odrazila střela téhož hráče od tyče. Vršovickým, kteří pak měli převahu, se již nepodařilo vyrovnat.

 

 

Sestavy

 

SK Libeň
  # Post Hráč Góly Min. ŽK ČK
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

AFK Vršovice 
  # Post Hráč Góly Min. ŽK ČK
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace