KRÁTCE:
Na hostování přichází do Bohemians z Plzně navrátilec do branky MARTIN JEDLIČKA (25). Informuje o tom na sociálních sítích vršovický klub.
Na dlouhodobý přestup přichází do Bohemians z Hradce Králové univerzál VOJTĚCH SMRŽ (26).
Klub Bohemians byl potrestán pokutou ve výši téměř 750 000 Kč za chování fanoušků v odvetě EKL. Informuje o tom Virtuální Ďolíček.
Kapitán a legenda Bohemians JOSEF JINDŘIŠEK (42) prodloužil s klubem smlouvu o další rok, gratulujeme!!!
Trojice hráčů KADLEC-KŘAPKA-SOUKUP podepsala prodloužení smlouvy s klubem Bohemians. Informuje o tom Virtuální Ďolíček.
  

Ovace ve stoje vyprovázely hráče Bohemky po posledním zápase kouzelného jara, v němž se zelenobílý klub po nejistotě koronavirové pauzy odrazil skoro do nebe. „Cítím nástup nové éry,“ hlásil klubový prezident Antonín Panenka. A může to tak být, i když pohárová Evropa na návrat týmu z Ďolíčku stále čeká. Symbolicky s koncem povedené sezony definitivně skončil i konkurz, z kterého se Bohemka hrabala za mnohých finančních i lidských obětí dlouhých patnáct let. Pojďme si připomenout příběh, v němž Bohemians přežili vlastní smrt a zrodili se znovu, jako Fénix.

2019/20: Jarní euforií proti koroně

Bez pěti dnů celý rok trvala tahle hodně zvláštní sezona. Epidemie koronaviru paralyzovala celé Česko, fotbalová liga se po dvouměsíčním zmražení rozeběhla, ale nakonec se celá nedohrála. Na rozdíl od příběhu Bohemians. Skončilo trápení trenéra Haška a další návrat Luďka Klusáčka přinesl památnou jarní euforii, která málem vedla až do Evropy.

2017/18: Špekáčky za odměnu

Přišla velká letní deprese. Hned, jak odezněla úleva ze šťastné záchrany, nálada fanoušků se propadla zřejmě nejhlouběji minimálně od odchodu Bohemky z Ďolíčku do Edenu. Příznivci dávali na fóru Virtuálního ďolíčku nebo na setkání DFB s vedením klubu výrazně najevo rozladění a obavy z dalšího vývoje. Trenér Hašek však měl vizi svého fotbalu, přivedl si pro ni hráče a nakonec z toho byla krásná sezona.

2015/16: Krize a obrození

A zase na houpačce. Alespoň to tentokrát nešlo přes hranu první ligy, i když velkou část podzimu se Bohemka zdála jako tým na odstřel. Pivarníkův tým se ale chytil, a nakonec fanouškům udělal spoustu radosti. Bonusem navíc byla zdařilá výchova mladičkého útočníka Patrika Schicka.

2013/14: Záchrana na poslední chvíli

Do žumpy už ne! Vysilující houpačky mezi první a druhou ligou měli fanoušci Bohemky dost. Tým Jozefa Webera ale zažíval po návratu mezi elitu složitou sezonu. Kouč to nakonec neustál a ligu zachránila až klidná síla jeho nástupce Luďka Klusáčka, který mužstvo rozhýbal k zázračné jízdě za záchranou.

2018/19: Zlatá rána kapitána

Chvilkovou naději střídají další nervy v boji o holý život. Bohemka se z téhle sinusoidy pořád nedokázala vymanit. Po pohodovém „špekáčkovém“ ročníku přišlo zoufalé trápení v sezoně, v níž se ráj Ďolíčku změnil v malé peklo. Úmorná série bez vítězství doma Klokany málem stála ligovou existenci. V poslední chvíli ji ale zachránily zlaté góly Pepy Jindřiška.

2016/17: Krok dopředu, pak dva zpět

Zase to byly pořádné nervy, ještě že už jsme zvyklí… Nový trenér Miroslav Koubek dostal do vínku letní zemětřesení v kádru. A navzdory nadějným zábleskům musel na jaře uvolnit místo Martinu Haškovi. Cesta za záchranou drhla, ale nakonec se podařila. „Na klub se v posledních letech valí problémy zleva zprava. Konkurzy, stadion, tři Bohemky... Ale teď je to vyřešené, je tady prostor konečně v klidu pracovat a posouvat Bohemku tam, kam historicky patří,“ hodnotil Hašek

2014/15: Po trápení rock 'n' roll

Zase to byly nervy, ale zdaleka ne na úplné hraně prvoligové existence. Úspěšný záchranář Luděk Klusáček uvolnil místo Romanu Pivarníkovi. Kádr zesílil o Jhona Mosqueru či Elvise Bratanoviče a tým po tradiční výsledkově houpačce končil sezonu na vítězné vlně. Osmé místo znamenalo teprve druhé umístění v první polovině tabulky od znovuzrození.

2012/13: Konečně zase doma!

Pád do druhé ligy bolel, smutek ale pomohl fanouškům zahnat vytoužený návrat do milovaného Ďolíčku. Klub s majitelem stadionu v Edenu dohodl předčasný konec nájemní smlouvy, která měla původně trvat až do roku 2015, a vrátil se, kam patří. Trenér Jozef Weber postavil nové mužstvo, které hrálo útočný fotbal a na konci sezony bylo znovu prvoligové.